Atsiliepimai

Šoku jau 12 metų. Prieš šią šokių mokyklą lankiau kitą šokių klubą. Negaliu sakyti, kad treneriai ten buvo blogi, tiesiog atrodė, jog jų pagrindinis tikslas – tiesiog šokti. O „DaVi“ šokių mokyklos treneriai padeda siekti aukštumų, suteikia šokėjams visą reikalingą informaciją. Jie puikiai dirba su vaikais, padeda jiems visose srityse. Be to, sužavėjo ir puiki vidinė atmosfera bei išpuoselėta aplinka. Šią šokių mokyklą tikrai rekomenduočiau bet kam – ir pažengusiam profesionalui ir tik pradedančiam šokėjui

- Kristina (šokėja)

Vilniaus šokių mokyklą lanko mano du sūnūs. Tai ne pirmoji šokių mokyklą, kurią lanko vyresnėlis. Pirmą kartą „DaVi“ trenerius pastebėjau varžybose, kur jie visą laiką su entuziazmu stebėjo savo šokėjų pasirodymus, labai stengėsi jiems patarti ir visaip padėti. Mane tai sudomino. Pajaučiau, kad šie treneriai turi didžiulį norą pasiekti aukštų rezultatų kartu su savo mokiniais. Bendraudamas su kitais tėvais sužinojau, jog šie treneriai turi savo šokių mokyklą "DaVi". Jaunesniajam sūnui jie surado šokių partnerę , taip jis pradėjo lankyti „DaVi“. Nuo pirmų treniruočių pastebėjau didžiules trenerių pastangas siekiant išmokyti vaikus šokti - jie tai darė su meile ir atsidavimu. Tai matydamas į šią mokyklą paskui brolį atėjo ir vyresnysis sūnus. Mano vaikai šiame klube jau šoka apie trejus metus ir jiems ne karto nekilo minties pakeisti "DaVi" klubą kitu. Vaikai myli savo klubą, o aš esu patenkintas vaikų pasiektais rezultatais, man kaip tėčiui to užtenka.

- Ričardas (tėtis)

Mano dešimtmetis sūnus šoka jau trejus metus. Tiesa, pradėjome kitame klube, tačiau „DaVi“ visų pirma sužavėjo treniravimo kultūra, trenerių pastangomis ir puikia aplinka. Negali nepastebėti kitokio požiūrio į vaiką, į sportą. Kartais atsidavimas panašus į altruistinį. Treneriai patys kupini motyvacijos kažko pasiekti. Matome, kad jų tikslas - ne finansai. Jie puikiai supranta, kad vaikas, praleisdamas šokių salėje po tris valandas kasdien, ne tik sportuoja, jis yra ugdomas visapusiškai. Ne paskutinėje vietoje ir vidinis mikroklimatas, bendravimas su tėvais, puikių ryšių palaikymas

- Inga (mama)

Sportinius šokius šioje mokykloje lankau dvejus metus. Prieš tai jau buvau nusprendęs baigti savo šokių karjerą, išėjau iš savo buvusio klubo, tačiau vėliau sužinojau, jog viena mergina ieško šokių partnerio, be to, išgirdau daug gerų atsiliepimų apie „DaVi“ šokių mokyklą. Pagrindinis nuolat skambantis argumentas buvo tas, jog čia šokantys šokėjai pasiekia labai gerų rezultatų varžybose. Pasitarėme su tėvais ir nusprendžiau pabandyti dar kartą. Galiu pasakyti, kad Vilniaus šokių mokykla tikrai pateisino visus mano lūkesčius. Žavi trenerių požiūris į mokinius ir jų pastangos. Be to, papildomų pliusų prideda puikiai įrengta šokių salė bei kita infrastruktūra. Viskas sutvarkyta taip, jog gali kuo puikiausiai suderinti šokius su savo kasdieniais darbais.

- Justas (šokėjas)

DaVi“ šokių mokyklą pasirinkome, nes pažinojome jos savininkę ir šokių trenerę Dalią. Teko su ja dirbti kitoje šokių mokykloje, todėl net nedvejojome, ar keliauti paskui ją. Ir tikrai nepasigailėjome. Sąlygos „superinės“ – šokių salė labai gera, persirengimo kabinos įrengtos puikiai. Sudarytos sąlygos ne tik vaikams, bet ir laukiantiems tėveliams. Yra kavos aparatas, mikrobangų krosnelė ir kiti panašūs patogumai. Vaikais taip pat visada yra pasirūpinta, jie ne tik šoka, bet yra ir pamaitinti, pasirūpinama, kad jie turėtų kur paruošti pamokas. Trenerė Dalia iš tiesų kaip antroji mama rūpinasi šokėjais, ne tik treniruoja, bet ir pati veža į varžybas. Jei tektų išeiti iš šios šokių mokyklos, tikrai to nenorėtume. Jau kartą buvo tokia dilema. Mano dukra tam tikru metu neturėjo partnerio. Tačiau išeiti į kitą mokyklą atsisakė. Nusprendė palaukti. Ir tikrai to nesigaili.

- Božena (mama)

Su partnere šokame sportinių šokių grupėje standartinius ir lotynų Amerikos šokius. Vilniaus šokių mokyklą „DaVi“ pasirinkome dėl patogios vietos ir laiko, suteikiamų sąlygų, atsakingo požiūrio į visus kliento poreikius. Taip pat man ir partnerei labai svarbi vidinė aplinka, kuri vyrauja šioje šokių mokykloje. Smagu dirbti su profesionaliai rimta trenerių komanda. Jie visada žino, ko šokėjui reikia, ką ir kada jam pasakyti. Taip pat labai svarbu, jog yra užtikrinama bendra tvarka ir taisyklės, ką padaryti esant didelei šokėjų grupei ne visada lengva. Žavi profesionalus požiūris į visą veiklą, susijusią su savirealizacija šioje srityje. Užtikrinamas sklandus dalyvavimas įvairiuose konkursuose, rodomas didelis dėmesys šiais sričiai. Visos šios sąlygos lėmė mūsų apsisprendimą, kurio tikrai neplanuojame keisti.

- Darius (šokėjas)

Mano visi keturi vaikai šoko. Du tai tebedaro iki šiol, todėl šioje srityje esu senas vilkas. Teko išbandyti ne vieną šokių klubą, todėl palyginti nesunku. Vienintelėje „DaVi“ šokių mokykloje egzistuoja toks didžiulis vadovų atsidavimas. Jie ne dirba savo darbą, o juo gyvena. Smagu stebėti tokį gražų santykį tarp vadovų ir vaikų. Jie ne tik moko šokti, bet įskiepija ir gyvenimiškos patirties. Ne veltui vaikai praktiškai gyvena šokių mokykloje. Viena dukra, anksčiau lankiusi kitą klubą, jau buvo pradėjusi svarstyti apie pasitraukimą iš šokių, manė, kad jai nesiseka. O dabar vyras juokauja, kad perspektyvos išstumti šokius iš kasdienio gyvenimo nematyti. Vaikai spėja visur, nes žino – jei nesiseks moksluose, nukentės šokiai. Todėl visose srityse jiems sekasi puikiai.

- Vida (mama)

Palikti atsiliepimą